"Ja jums ir dimants, lai to sargā ridžbeks"

Āfrika - šis kontinents ir kļuvis par daudzu mūsdienu suņu šķirņu vēsturisko dzimteni - basenži, azavaks, slugi, dienvidāfrikas burbulis, rodēzijas ridžbeks.Mūsu ģimeni piesaista tās izskats un uzvedība, kā arī daudzas leģendas - rodēzijas ridžbeks „African Lion Dog” vai „Lion Heart and Flying Paws”, ģimenes draugs un aizsargs!

Šie skaistie suņi mūsu mājās parādījās 2013. gadā un savaldzināja mūsu sirdis uz mūžu. Eleganti, stipri, izturīgi, skatienus piesaistoši suņi - tādi ir Rodēzijas Ridžbeki. Par Rodēzijas Ridžbekiem klīst daudzas leģendas kā par lauvu medniekiem. 

        Mūsu suņi ir pierādījuši savās lieliskās darba un mednieku spējas skrienot pļavās kursingu, kā arī mežā ejot pa medījuma pēdām. Ridžbeks var būt arī lielisks kompanjons, izstāžu suns un sargs. Šie suņi ir apveltīti ar lielisku temperamentu un stipru raksturu. Nav agresīvi pret cilvēkiem, mīl bērnus. Suņu spalva neprasa īpašu kopšanu.       
         Mūsu suņi ir ievesti no Krievijas. Tiem ir lieliskas asinslīnijas no pazīstamām audzētavām Austrālijā, D-Āfrikā un Amerikā. 
      Jūs sapņojat par šo lielisko šķirni. Ja vēlaties iepazīties ar mūsu suņiem, tad rakstiet vai zvaniet un braucat ciemos!©ANIRI ABIMBOLA   FCI nr. 52/16 21.12.2016     
Riga, Latvia